Ekibimiz

M.Fatih Eminoğlu

Yönetmen/Oyuncu

Anadolu Üniversitesi İİBF İşletme mezunu. Yüksek Lisans eğitimini Gaziantep Üniversitesi, İletişim ve Toplumsal Dönüşüm bölümünde tamamladı. Hasan Kalyoncu Üniversitesinde İletişim Çalışmaları alanında doktora yapıyor. Tiyatroya 2003 de Anadolu Üniversitesinde başladı. 2009 da Gaziantep Şehir Tiyatrolarına katıldı. 2011 den bu yana. Bir Başka Tiyatro’da Yazar, Yönetmen ve Oyuncu olarak birçok projede yer aldı. 2016 da “İnternet Sevgilim” 2019 da “Burası Burada Değil” oyunlarını yazıp yönetti. BBT’nin kurucu ve yönetici ekibinden.

Alper Mavi

Yönetmen/Oyuncu

Karadeniz Teknik Üniversitesi İİBF İşletme mezunu. Yüksek Lisans eğitimini Gaziantep Üniversitesi, Yönetim Organizasyon alanında tamamladı. Gaziantep Üniversitesi Yönetim Organizasyon alanında doktora yapıyor. Tiyatroya çocuk yaşlarda başladı. 2004 de KATÜ'de tiyatro kulübünde çalışmalarına devam etti. 2009 da Gaziantep Şehir Tiyatrolarına katıldı. 2011 den bu yana. Bir Başka Tiyatro’da Yönetmen ve Oyuncu olarak birçok projede yer aldı. Hem Şehir Tiyatroları Hem Bir Başka Tiyatro ekibiyle Keşanlı Ali Destanı adlı oyunda Keşanlı Ali'yi canlandırdı. BBT’nin kurucu ve yönetici ekibinden.

İbrahim Yılmaz

Yönetmen/Oyuncu

Tiyatroya 2006 yılında Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosunda başladı. 2011 yılından bu yana Bir Başka Tiyatro’da Yönetmen ve Oyuncu olarak birçok projede yer aldı. 2018’den bu yana oynanan Uçurtmanın Kuyruğu oyununda hem oyunculuk hem de yönetmenlik yapıyor. BBT’nin kurucu ve yönetici ekibinden.

Fatih Kaya

Yönetmen/Oyuncu

Osman Özuymaz

Yönetmen/Oyuncu

Mehmet Yılmaz

Yönetmen/Oyuncu

Kübra Şanrah

Oyuncu

Gaziantep Üniversitesi İnşaat Mühendisliğinden 2014 yılında mezun oldu. Tiyatroya 2010 yılında Şehir Tiyatrolarında başladı. 2013 Yılında Bir Başka Tiyatro ekibine dahil oldu. Bir Başka Tiyatro ekibinde Yardımcı Yönetmenlik ve Oyunculuk yaptı. Halen devam etmekte olan Manik Atak oyununda oyuncu olarak yer almaktadır.

Hamza Ateşçi

Oyuncu

Boy: 1.71 Boy: 61 Gaziantep'te 1995 yılında doğdum. Eğitim hayatımı Gaziantep Üniversitesi (lojistik) programında devam ediyorum. Gaziantep'te çeşitli kurumlarda İngilizce çevirmenlik ve Gönüllülük işlerine 2013'den bu ya devam etmekteyim. Ayrıca 2015'den beri organizasyon işlerinde görev almaya devam ediyorum. Hali hazırda kendi halı yıkama dükkanımızda yer alıyorum boş zamanlarımda, 2013 yılında Bir Başka Tiyatro hayatıma başladım. Çeşitli oyunlarda teknik işlerde, oyuncu olarak yer aldım. Bir Başka Tiyatro işinde teknik işler ve oyuncu olarak devam ediyorum. Ve Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan 'Çevre Bilincini Edindirme' projesi ile il, ilçe ve köylerde Mehmet Kurt - Hasan Ergün yönetmenliğinde çocuk oyunu oynamakta ve devam etmekteyim. 2012 yılından bu yana Fotomodel olarak çalışmaya devam ediyorum. Bu süreç içerisinde 'Çokokrem' Reklamında oyunculuk yaptım. 'Karagül' dizisinde Figüran olarak tecrübe kazandım. Amatör bir şekilde Pandomim gösterisi yapmaktayım. Proje kapsamında kısa filmlerde yer aldım ve ayrıca Kanal 5 televizyonunda Atla Kara Adlı Tv Programında oyuncu olarak yer almaktayım. Ve yer aldığım oyunlar şunlardır; Fotomodel 2012 - 2017 Çokokrem Reklamı 2012 Karagül (Figüran) 2013-2014 Nafile Dünya (Memur-Bekçi) 2013 Barış Ve Lysistrata (Erkek Çocuk) 2016 Pandomim Gösterisi 2016 Kibarlık Budalası (terzi Çıkağı-Derviş) 2016-2017 Çamur Oyun Oynamak İstiyor! (Çocuk Oyunu) (Toprak) 2017 Kanal 5 - Akla Kara (Tv Programı) (oyuncu) 2017 Maddeye Hayır! - (Kısa Film) (Karbon Necmi) 2017

Yakup Şehir

Oyuncu

Erdem Şencan

Oyuncu

2015 Nisan ayında BBT tarafından düzenlenen tiyatro kursuna katıldım. Entrikalı Dolap Komedyası'nda "Komser", Barış ve Lysistrata'da "Savaş", Kibarlık Budalası'nda ise "Kılıç Öğretmeni" rollerini oynadım.

Nafiye Doğan

Oyuncu

Sevcan Yeşil

Oyuncu

Hüseyin İlhan

Oyuncu

Orhan Yagan

Oyuncu

Pelin Nerse

Oyuncu

Selver Uy

Oyuncu

Seda İşgörür

Oyuncu

Almila Selin Belik

Oyuncu